Aziz Yıldırım ile Ali Koç’un Canlı Yayınında Moderatöre Müdahale Sosyal Medyada Çok Konuşuldu

Dün akşam gerçekleşen Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın katıldığı tarihi canlı yayının moderatörlüğünü Ahmet Selim Kul üstlendi. Binlerce kişinin izlediği yayında Kul’un moderatörlüğünü beğenenler de oldu, sosyal medya üzerinden tiye alanlarda.

Fenerbahçe’nin başkan adayı Aziz Yıldırım, Ali Koç’un canlı yayın teklifini kabul etmiş ve kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, moderatörsüz bir şekilde karşılaşacaklarını ifade etmişti. Program başlangıçta NOW TV’de saat 22.30’da yayınlanacaktı, ancak Habertürk, kısa bir süre sonra Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın canlı yayınının saat 23.00’te Mehmet Akif Ersoy moderatörlüğünde gerçekleşeceğini duyurdu.

İddialara göre, Aziz Yıldırım’ın talebi üzerine programın moderatörü değişti ve Ahmet Selim Kul, programın moderatörlüğünü üstlendi. Ancak program sırasında, Yıldırım’ın müdahaleleri ve Kul’un söz almak istediği anda yaşadığı kesintiler, gece boyunca konuşulan konular arasında yer aldı.

“GEYİKLERE BEN DE ÇOK GÜLÜYORUM”

Kul, program sonrasında sosyal medya hesabından, yayındaki olaylarla ilgili olarak “Yayına katkı anlamında dönen geyiklere ben de çok gülüyorum” açıklamasında bulundu.

Kul, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Rekorlar kıran, tarihi ve bir o kadar zor bir yayına @HaberturkTV ailesi olarak ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. İyi kötü tüm dilekleriniz için teşekkür ederim. Yayına katkı anlamında dönen geyiklere ben de çok gülüyorum ama iki ismi de yakından tanıyanların bana hak vereceğini düşünüyorum. Yarın saat 09.00’da bu yayının perde arkasını yine @HaberturkTV ekranlarında anlatacağım. Oradan da kongreye ve kongrede yaşanacakları da yine gün boyu yansıtacağız.

He tabii unutmadan@mehmetayan75 ‘ın liderliğinde@SineCakir ve@ataslck ile birlikte ve@HTSpor ‘un büyük katkılarıyla size özgün, faudalı ve çarpıcı içerikler sunma gayretimiz tam gaz devam edecek.”

Tarihi gecede Aziz Yıldırım Ali Koç gecesinde moderatör Ahmet Selim Kul ile ilgili atılan tweetlerden bazıları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir